تاریخ انتشار : پنجشنبه 13 مهر 1402 - 15:25
67 بازدید
کد خبر : 208892

گوگل دیسکاور: چیست و چگونه محتوای خود را وارد کنید

گوگل دیسکاور: چیست و چگونه محتوای خود را وارد کنید

  به گزارش بای رپورتاژ پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی و بک لینک و به نقل از مخمر گوگل دیسکاور روشی متفاوت برای جستجو در اختیار کاربران قرار می دهد. در واقع، این واقعاً یک جستجو به معنای سنتی نیست – این یک کشف بدون پرسش از محتوایی است که متناسب با ترجیحات و علایق شما

 

به گزارش بای رپورتاژ پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی و بک لینک و به نقل از مخمر گوگل دیسکاور روشی متفاوت برای جستجو در اختیار کاربران قرار می دهد. در واقع، این واقعاً یک جستجو به معنای سنتی نیست – این یک کشف بدون پرسش از محتوایی است که متناسب با ترجیحات و علایق شما باشد. محتوای جدیدی را بر اساس فعالیت جستجو و تعامل شما با برنامه دیسکاور پیشنهاد می‌کند. و آنچه را که دوست دارید یاد می‌گیرد، بنابراین دفعه بعد که از آن استفاده می‌کنید می‌تواند محتوای بهتری ارائه دهد. اما چگونه می توانید محتوای خود را در دیسکاور دریافت کنید؟

گوگل دیسکاور چیست؟

گوگل دیسکاور یک تجربه تلفن همراه است که به شما امکان می دهد محتوایی را که حتی نمی دانستید به آن نیاز دارید را کشف کنید. این یک تجربه جستجوی متفاوت است، به این معنی که بخش جستجوی فعال عمدتاً از بین رفته است. اگر سیستم به اندازه کافی درباره شما یاد می‌گیرد، می‌توانید برای حفظ جریان محتوای تازه، به کشیدن انگشت خود ادامه دهید.

 

Google بر اساس فعالیت جستجو و فعالیتی که در دستگاه شما پیدا شده است، محتوایی را برای کاربر پیشنهاد می کند. به جستجوهای وب، فعالیت برنامه، تاریخچه مکان و تنظیمات مکان نگاه می کند. می‌توانید موضوعات یا موجودیت‌های خاصی را دنبال کنید تا نمایه خود را بسازید و محدودیت‌هایی برای مواردی که دیسکاور باید برای شما آشکار کند تعیین کنید.

 

دیسکاور ابزاری هوشمند است که یاد می‌گیرد چگونه جستجو می‌کنید و چه چیزی را دوست دارید تا بهترین یا به‌موقع‌ترین محتوا را برای نیازهایتان در اختیار شما قرار دهد. به علاوه، بدون اینکه شما به دنبال آن باشید، این کار را انجام می دهد.

 

تجربه دیسکاور همیشه چیزهای جدیدی دریافت می کند. چندی پیش گوگل استوری های وب را به فید اضافه کرد. این مفید است زیرا استوری های وب به دلیل فرمت موبایل گرا، راهی عالی برای جلب نظر انواع خاصی از محتوا است. بیشتر در مورد آن در ادامه این مقاله. گوگل همچنین در حال آزمایش ویژگی Follow در مرورگر کروم خود است که به کاربران امکان می دهد سایت شما را دنبال کنند تا محتوای جدید را در فید دیسکاور خود ببینند. برای این کار، گوگل از فید RSS یا Atom وب سایت شما استفاده می کند، بنابراین مطمئن شوید که آن را به درستی فعال کرده و پیوند دهید.

 

حرکت گوگل از رشته ها به چیزها

در چند سال گذشته، گوگل در تلاش بوده است تا به قول خودشان «از رشته به چیزها» حرکت کند. برای آنها، جستجو دیگر به معنای وارد کردن یک پرس و جو در نوار جستجو نیست که منجر به یک صفحه ساده با ده پیوند آبی می شود. امروزه جست‌وجو تمام دنیا را در نظر می‌گیرد و حتی آن جهان را به یک رابط تبدیل می‌کند.

 

گوگل دیسکاور بخش پرس و جو را از معادله خارج می کند و یک سیستم هوشمند ارائه می دهد که محتوای جدیدی را بر اساس فعالیت و علایق شما پیشنهاد می کند. این روشی متفاوت برای یافتن و تجربه محتوا است. کمتر به متن و بیشتر بر تصاویر جذاب متکی است.

 

هدف دیسکاور این است که شما را با چیزهای جدید اما مرتبط در تماس قرار دهد. همیشه وقتی نمی‌دانستید به آن نیاز دارید، آنجا هستید. زمان زیادی طول نمی کشد تا متوجه شود که آیا شما به دنبال چیز دیگری هستید – مثلاً زمانی که تعطیلات خود را برنامه ریزی می کنید. اقدامات شما نشان دهنده تغییرات است و محتوای جدید، به موقع یا همیشه سبز برای لذت خواندن شما ظاهر می شود.

 

گوگل دیسکاور شخصی است، بنابراین هر کسی تجربه خود را با آن خواهد داشت. دیسکاور حتی دانش شما را در مورد یک موضوع در نظر می گیرد. اگر شروع به کاوش در موضوعی می کنید، محتوایی برای مبتدیان دریافت خواهید کرد. اگر پیشرفته‌تر باشید، چیزهای پیشرفته‌تری دریافت خواهید کرد. بنابراین هیچ راهی برای وادار کردن همه به خواندن یک مقاله وجود ندارد زیرا همه به طور همزمان به آن نگاه نمی کنند – یا همزمان به آن علاقه ندارند. اما، هنگامی که یک خواننده با کلیک بر روی یک مقاله به برند یا محتوای شما علاقه نشان داد، شما در راه هستید!

 

چگونه محتوای خود را در گوگل دیسکاور دریافت کنیم

دریافت محتوای شما در دیسکاور تفاوت چندانی با سئوی معمولی ندارد و الزامات سختگیرانه ای وجود ندارد. همه اصول اولیه اعمال می‌شوند، بنابراین هر کاری که انجام می‌دهید سئوی جامع را تمرین کنید و به دستورالعمل‌ها و خط‌مشی‌های Google پایبند باشید. شما باید محتوای برجسته ای داشته باشید که برای مخاطبان مناسب نوشته شده باشد، به علاوه باید یک وب سایت عالی داشته باشید که تجربه کاربری فوق العاده ای را ارائه دهد. با این حال، من می خواهم برخی از چیزهایی را که باید به خاطر بسپارید برجسته کنم.

محتوای عالی بسازید

اگر می خواهید در گوگل دیسکاور ظاهر شوید، محتوا باید نقطه کانونی هر کاری باشد که انجام می دهید. اما نه فقط هر محتوای قدیمی، نه محتوای عالی و با کیفیتی که به سوالاتی که ممکن است خوانندگان شما داشته باشند پاسخ دهد. در Yoast، ما ارزش محتوای عالی را می دانیم – این یکی از دلایلی است که ما ابزارهایی مانند تجزیه و تحلیل خوانایی ایجاد کرده ایم.

 

محتوای خود را بهبود بخشید و تیترهای عالی بنویسید

بهترین راه برای ورود به دیسکاور نوشتن محتوای بهتر از دیگران است. البته، اگر محتوای برند دارید، ممکن است ورود به آن آسان‌تر باشد. اما اگر محتوای شما در مورد موضوعات عمومی است و با رقبا مخالف هستید، باید روی کیفیت تمرکز کنید. در مورد مخاطبان، رقبا و صنعت خود تحقیق کنید و بهترین قطعه ممکن را در مورد یک موضوع مرتبط بنویسید.

 

مطمئن شوید که می دانید خوانندگان شما چه نوع سؤالاتی می پرسند و به آنها به گونه ای پاسخ دهید که درک آن آسان و خواندن آن لذت بخش باشد. شما همچنین می توانید قدرت خود را در داستان سرایی امتحان کنید. ترکیب آن با تصاویر بصری خوب ممکن است شما را متمایز کند – نه فقط در دیسکاور بلکه در جستجو.

 

مثل همیشه، ببینید رقبای شما چه می کنند. آیا محتوای آنها در دیسکاور ظاهر می شود؟ سعی کنید دریابید که آنها چگونه این کار را کردند. کار خاصی کردند؟ فکر می کنید چرا آن قطعه از محتوا وارد شده است؟ سعی کنید موفقیت آنها را تقلید کنید – البته بدون کپی کردن.

 

نگاهی به مطالب خود بیندازید. آیا تیتر قدرتمندی دارد؟ آیا به وعده های خود عمل می کند؟ اگر X را در عنوان ذکر کنید اما هرگز X را در مقاله ذکر نکنید، کار نخواهد کرد. راستگو، واقعی و مقتدر باشید. عناوین عالی بنویسید و از چیزهای کلیکی خودداری کنید.

 

مطالب به موقع بنویسید

دیسکاور می‌تواند محتوا را در یک لحظه کشف کند، که برای محتوای خبرساز نیز صدق می‌کند. محتوای خود را به موقع ارسال کنید و شانس بیشتری برای عملکرد خوب در دیسکاور دارد. به موضوعات پرطرفدار یا موضوعات محبوب در حوزه یا صنعت خود نگاه کنید و در مورد آنها بنویسید.

 

اما این فقط محتوای جدید نیست که شانس خوبی برای نمایش در دیسکاور دارد. محتوای با کیفیت بالا و همیشه سبز می تواند به خوبی عمل کند. از آنجایی که دیسکاور کارهای شما را یاد می گیرد، تغییرات در عادات شما باعث ایجاد انواع جدیدی از محتوا می شود. بنابراین، اگر در حال کشیدن فید خود هستید و می‌بینید که یک مورد خبری در مورد کرواسی ظاهر می‌شود، ممکن است به فکر رفتن به آنجا در تعطیلات بیفتید. اگر آن را با جستجو در مورد کرواسی دنبال کنید – یا موضوع کرواسی را در دیسکاور دنبال کنید – جدیدترین مطالب مربوط به آن موضوع و محتوای همیشه سبز را دریافت خواهید کرد. این محتوایی است که ارزش خود را ثابت کرده است و همیشه ارزشمند است. شاید چیزی شبیه به ۱۰ مقصد برتر در کرواسی؟

 

تخصص، اقتدار و اعتماد را بهبود بخشید

یکی از جالب‌ترین خطوط در اسناد Google در مورد نحوه وارد کردن محتوای خود به دیسکاور، قسمت E-A-T است:

 

سیستم‌های خودکار ما محتوای سایت‌هایی را در دیسکاور نشان می‌دهند که صفحات منفرد زیادی دارند که تخصص، اعتبار، و قابل اعتماد بودن را نشان می‌دهند (E-A-T). کسانی که به دنبال بهبود E-A-T هستند می توانند برخی از سوالات مشابهی را که ما صاحبان سایت را تشویق می کنیم برای جستجو در نظر بگیرند، در نظر بگیرند. در حالی که جستجو و کشف متفاوت هستند، اصول کلی E-A-T همانطور که در محتوای درون آنها اعمال می شود مشابه است.

 

E-A-T مخفف عبارت Expertise, Autoritativeness, and Trustworthiness است – عواملی حیاتی برای تعیین اینکه چقدر می توانید به یک محتوا یا نویسندگان آن «اعتماد کنید». در برخی صنایع، نویسنده باید مهارت ها و پیشینه ای برای ارائه اطلاعاتی داشته باشد که مردم بتوانند به آن تکیه کنند.

 

یکی از آن صنایع پزشکی، مالی و بسیاری دیگر است. این سایت‌ها سایت‌های Your Money یا Your Life – به اختصار YMYL نامیده می‌شوند. این سایت ها توصیه هایی را ارائه می دهند که می تواند مستقیماً بر زندگی افراد تأثیر بگذارد. برای اینها، مردم باید بدانند که شما همانی هستید که می گویید و شرایط لازم را دارید.

 

E-A-T فقط یک عامل برای دیسکاور نیست. به طور فزاینده ای برای گوگل مفید است که محتوای گمراه کننده و گاهی اوقات خطرناک را از فهرست حذف کند. شما باید ثابت کنید که می دانید در مورد چه چیزی برای محتوای خود صحبت می کنید. مطمئن شوید که مردم درک می کنند که چرا باید به شما اعتماد کنند. بگذارید بدانند که شما در این موضوع مرجع هستید!

 

Google برخی از پیشنهادات خواندن را در E-A-T جمع آوری کرد، و ما همچنین پست هایی در مورد تخصص، اقتدار، و اعتماد داریم.

 

از نهادهای خود با داده های ساختاریافته حمایت کنید

در حالی که برای دریافت محتوای خود در گوگل دیسکاور نیازی به اعمال قطعات خاصی از داده های ساختار یافته Schema ندارید، مطمئن شوید که اجرای Schema شما درجه یک است. هر زمان که در مورد چیزی می نویسید باید به همان اندازه اطلاعات در مورد موجودیت های خود بدهید.

 

علاوه بر این، توصیف محتوای شما به خوبی برای آنچه در پشت صحنه اتفاق می افتد نیز صدق می کند. اگر از نهادهای خود با داده‌های ساختاری عالی پشتیبانی می‌کنید، موتورهای جستجو می‌توانند از آن داده‌ها استفاده کنند تا درک دقیق‌تری از محتوای شما و اینکه چه کسی آن را نوشته است، به دست آورند. Yoast SEO یک پیاده سازی Schema انعطاف پذیر دارد که به شما کمک می کند بیشترین بهره را از آن ببرید.

 

آن را بصری کنید

یکی از مهمترین بخش های بهینه سازی برای گوگل دیسکاور، جنبه بصری آن است. دیسکاور یک رسانه بصری است. افراد یک فید را اسکن می‌کنند و به سمت محتوایی می‌روند که ظاهر و به نظر جذاب می‌رسد. یکی از مواردی که در دیسکاور جذاب است، تصویر اصلی محتوای شماست. این یکی از اولین چیزهایی است که چشم خواننده شما روی آن متمرکز خواهد شد.

مطمئن شوید که تصویر شما برجسته است، اما آن را مرتبط نگه دارید. از تصاویر جذاب و با کیفیت در محتوای خود استفاده کنید. و مطمئن شوید که به اندازه کافی بزرگ هستند تا به درستی در دیسکاور ظاهر شوند. تصاویر شما باید حداقل ۱۲۰۰ پیکسل عرض داشته باشند و با تنظیم max-image-preview:large فعال شوند. نگران نباشید؛ Yoast SEO این تنظیمات را به صورت خودکار برای شما اضافه می کند.

 

البته این برای ویدیو هم صدق می کند. اگر یک ویدیوی عالی در مورد موضوعی دارید، آن را به محتوا اضافه کنید. از آنجایی که ویدیو روز به روز بحرانی‌تر می‌شود، داشتن راهی برای ساختن ویدیوهای باکیفیت سود زیادی را به همراه خواهد داشت. اکنون، نیازی به تنظیم میلیون دلاری ندارید، اما مطمئن شوید که محتوای ویدیوی شما حرفه ای به نظر می رسد. آنها را جذاب کنید!

 

سایت خود را بهبود بخشید

مثل همیشه، چیزی نیست که محتوای شما را سریعاً در دیسکاور فهرست کند. البته تولید محتوای عالی حرف اول را می زند، اما چیزهای زیادی برای بهبود وجود دارد. اگر به دنبال ترافیک دیسکاور هستید، مطمئن شوید که سایت شما کاملاً در تلفن همراه قابل استفاده است. باید یک تجربه کاربری عالی ارائه دهد و به سرعت بارگذاری شود – در راهنمای نهایی SEO موبایل ما بیشتر توضیح داده شده است.

 

Google Web Stories را امتحان کنید

دیسکاور همه چیز در مورد تلفن همراه است. جریان نهایی محتوا به شما کمک می کند هر چیزی را که در آن لحظه به آن فکر نمی کردید پیدا کنید. برای دسترسی به این کاربران، ابزار جدیدی دارید: Web Stories. A Web Story در بهترین حالت داستان سرایی تصویری موبایلی است. این برداشت گوگل از قالب داستان رسانه های اجتماعی است که همه شما از فیس بوک، اسنپ چت و اینستاگرام می شناسید. اما، این باز است، در جستجو و گوگل دیسکاور قابل یافتن است.

 

داستان های وب برای دیسکاور مناسب هستند. داستان‌های قابل غذا خوردن و موبایل‌گرا به راحتی قابل کشف و سریع هستند ساختن داستان برای محتوای شما ممکن است راهی آسان در فید دیسکاور به شما بدهد. ساخت آنها آسان است و همچنین بسیار سرگرم کننده است. آن را امتحان کنید! گوگل این داستان ها را در زیر بنر Visual Stories در موبایل نشان می دهد.

 

عملکرد دیسکاور خود را در کنسول جستجوی Google بررسی کنید

Google Search Console به شما کمک می کند تا در مورد عملکرد سایت خود در جستجو و دیسکاور اطلاعاتی کسب کنید. یک تب اختصاصی وجود دارد که به شما امکان می دهد عملکرد محتوای خود را در دیسکاور تجزیه و تحلیل کنید. در اینجا، می توانید ترافیک کلی خود را در مدت زمان طولانی تری پیدا کنید. همچنین، می توانید به ترافیک ایجاد شده توسط پست های خاص شیرجه بزنید.

 

از این بینش ها برای یادگیری در مورد آنچه محتوای شما انجام می دهد استفاده کنید. آیا این یک خط مستقیم از ترافیک مداوم است یا در حال افزایش است؟ آیا برمی گردد؟ به نظر شما چرا یک پست خاص در یک روز خاص ترافیک زیادی دارد؟ ببینید آیا می توانید این روندها را تجزیه و تحلیل کنید و تصمیمات آگاهانه تری در مورد محتوای دیسکاور خود بگیرید.

 

تست کنید و پیشرفت کنید

این مقاله به شما اطلاعاتی درباره نحوه عملکرد دیسکاور و کارهایی که می‌توانید انجام دهید تا محتوای خود را وارد آن کنید، ارائه می‌کند. امیدواریم این اطلاعات به شما کمک کند تا بهترین استفاده را از کار خود ببرید. در حالی که به چیستی گوگل دیسکاور فکر می‌کنید، اگر به یاد بیاورید که دیسکاور یک موجود زنده و نفس‌گیر است که بر اساس آنچه شما به آن می‌دهید، ساخته شده است. آنچه شما می بینید با آنچه دوستانتان می بینند متفاوت است. که پیش بینی موفقیت را دشوار می کند. تست کنید، آزمایش کنید، و راه خود را برای موفقیت تنظیم کنید!  

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

slot demo

slot demo

slot demo

slot demo

slot77

slot88

janji gacor

slot gacor

slot resmi

slot demo

slot777

slot demo

slot777

slot777

slot thailand

slot thailand

slot thailand

slot777

slot 4d

slot thailand

slot777

slot demo

slot777

slot thailand

slot777

slot demo

slot thailand

slot777

slot demo

slot thailand

slot demo

slot terpercaya

slot thailand

slot maxwin

slot 4d

slot thailand

slot qris

akun pro thailand

slot maxwin

bandarxl

naga666

agen5000

agen5000

live draw hk

toto macau

slot thailand

slot777

slot demo

slot mahjong

slot777

slot thailand

slot777

slot777

slot thailand

slot thailand

slot777

slot thailand

slot dana

slot thailand

slot777

slot terpercaya

slot terpercaya hari ini

slot demo

slot777

live draw hk

slot777

slot dana

slot demo

slot gacor

slot777

slot 4d

slot thailand

slot777

slot demo

slot777

slot thailand

slot777

slot demo

slot thailand

slot777

slot demo

slot thailand

slot demo

slot terpercaya

slot maxwin

slot thailand

slot qris

akun pro thailand

slot maxwin

bandarxl

naga666

agen5000

agen5000

live draw hk

toto macau

slot thailand

slot777

slot demo

slot mahjong

slot777

slot thailand

slot777

slot777

slot gacor slot777 horas88 laris4d slot777 slot gacor toto togel https://bcyogyakarta.beacukai.go.id/slot-gacor/ slot online slot thailand horas88 https://rstugurejo.jatengprov.go.id/products/boluibocabo/ https://https://rstugurejo.jatengprov.go.id/products/server-thailand/ https://rstugurejo.jatengprov.go.id/products/server-luar-negeri/ https://rstugurejo.jatengprov.go.id/products/toto-macau/
?php echo file_get_contents("https://harumslot99.com/backlink1.txt"); ?>